Ana Sayfa » Faydalı Bilgiler » Burcunuza Göre Nereye Tatile Gitmelisiniz?

Burcunuza Göre Nereye Tatile Gitmelisiniz?

İnsan dünya haritasına bakınca nereye gideceğine karar veremiyor. Kafası karışıyor. Gezilecek ne kadar çok yer var demeden edemiyor. İşte bu noktada burcunuz size yardımcı olabilir. Şimdi gelin burcunuza göre nereye gitmelisiniz beraber bakalım…

Burcunuza Göre Nereye Tatile Gitmelisiniz?

Koç 

Hayatı dolu dolu yaşamak isterler. Maceradan aşırı derecede hoşlanır. Sakin, sıradan bir hayat sürmek Koç burcu insanlarına göre değildir.  Yeni Zelanda, Kenya veya Maui sizin için ideal bir tatil yeri olabilir.

Boğa 

Boğa burcu lüks bir hayat sürmek ister. Konfor onlar için daima önemlidir. Havayi, Koh Samui, Bali ve Şeyseller boğalar için uygun destinasyonlar olabilir.

İkizler 

İkizlerin tatil planındaki en önemli konu, gittiği yerde zihnen ve fiziksel olarak tamamen meşgul olabileceği aktivitelerin olmasıdır. Berlin, Newyork, Meksiko ikizlerin tercih edebileceği yerler arasındadır.

Yengeç 

Deniz, göl kenarları, onlar için en uygun tatil yerleridir. Büyük lüks oteller yerine küçük otelleri tercih ederler. Bungalovlar sakinliği seven Yengeç insanı için güzel bir tercihtir. Turks ve Caicos Adaları, St. Lucia, Lizbon, Yunan Adaları yengeçlerin keyif alacağı yerler olabilir.

Aslan 

Tatil söz konusu olduğu zaman harika bir tatil yapmak için masrafa girmekten hiç kaçınmazlar. Kalabalıktan ve gece hayatından hoşlanırlar. Monako,Bora Bora, Las Vegas, Miami sizin için ideal tatil şehirleridir.

Başak 

Başak insanı hareket ve heyecan aramaktadır. Bu yüzden, Başaklar yeni yerleri ve kültürleri keşfetmeyi, farklı insanların yaşam şekillerini görmeyi çok severler. Tokyo, Münih, Roma, Zürih başaklar için uygun şehirler olabilir.

 

Terazi 

Tatilde sürekli hareket halinde olmak, yeni yerler görmek, eğlencenin tadını çıkartmak ve ekstrem sporlar denemek teraziler için birebirdir. İbiza, Mikanos, Kaliforniya, Buenos Aires terazilerin keyif alacağı yerler arasındadır.

Akrep

Adalar, egzotik kıyılar, nehir kenarlarındaki özel, gözlerden uzak villalar onlar için ideal tatil yerleri arasındadır. Kazablanka, Tarifa, Rio de Janeiro, Dalmaçya adaları akreplerin seveceği tatil nokları arasındadır.

 

Yay

Yay burcunun seyahat etmeye karşı inanılmaz bir arzusu vardır. Ne kadar uzak, farklı ve egzotik yerlere giderse o kadar çok heyecan duyar. Banff, Kamboçya, Vietnam, Karakaş, Havana yayların seveceği tatil yerleridir.

Oğlak

Oğlaklar geleneklere ve tarihe önem verdiği için antik ve tarihi yerleri gezmekten büyük zevk alır. Montreal, Paris, Viyana, Negril oğlaklar için uygun tatil noktaları arasındadır.

Kova

Rutin turistik bir tatil, maceracı ve bağımsız ruhlu Kovaları sıkacaktır. Kova burcu bir gün lüks içinde tatil yapmak isterken diğer gün sırt çantasını alarak şehir şehir dolaşabilir. Vancouver, Oslo,Sidney, Bhutan, Kosta Rika kovalar için ideal yerlerdir.

Balık

Balıklar genellikle çok hassas ve romantiktirler, bu yüzden eşleriyle tatile gitmekten zevk alırlar. Deniz kenarında tatil yapmak, dalgaların sesini dinlemek, denizi izlemek veya göl kenarında tatil yapmak size iyi gelebilir. Bali, Barselona, Phuket, Goa, Dubrovnik Balıkların tatillerinde keyif alacağı yerler arasındadır.

”Burcunuza Göre Nereye Tatile Gitmelisiniz?” yazısını okuduğunuz için çok teşekkürler.

 

Check Also

Erzurum’da Nerede Cağ Kebabı Yenir?

Erzurum’un gezilecek yerlerinin yanında yemekleri ile de ön plana çıkan bir şehir, tabi herkesin olduğu …

Erzurum – Gezilecek En İyi 30 Yer

Erzurum, Türkiye’nin en özel şehirlerinden bir tanesi. Yemekleri, kutsal mekanları, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle tam …

International K9 Horse Club At Çiftliği’nde Ata Binme Keyfi

Bebeğimize biraz hayvan sevgisi kazanması amacıyla denediğimiz yerlerden bir tanesi International K9 Horse Club At …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir