Ana Sayfa » Genel » Cumbalı Kahvaltı / Beşiktaş

Cumbalı Kahvaltı / Beşiktaş

Bu sefer kahvaltı için Beşiktaş’ta ki meşhur kahvaltıcılar sokağının hemen bir üstündeki sokakta bulunan Cumbalı Kahvaltı Café’yi tercih ettik.
Öncelikle Cumbalı Kahvaltı Café Beşiktaş’ta ki kahvaltı sokağında olmadığı için yeri bence daha güzel. Çünkü kahvaltı sokağı her daim kalabalık oluyor, kahvaltınızı yaparken sürekli olarak başınızda birileri bekliyor ve kahvaltınızı yaparken rahat edemiyorsunuz. Bu yüzden lokasyon olarak ben yerini daha çok beğendim.Kahvaltıya biz 2 erkek gittiğimiz için mecburen dost kahvaltı tabağı söyledik:)
Çift olarak giderseniz de sevgililer için aşk tabakları varmış. Kahvaltı çeşitlerini bu şekilde güzel güzel isimler koymuşlar. Bence hoş olmuş.Kahvaltı ise genel anlamda iyiydi. Ne eksik ne fazla. Kahvaltının sunumu gayet hoştu. Kahvaltıyla beraber söylediğimiz sahanda sucuk ise maalesef olmamıştı. Sucuklar o kadar ince kesilmişti ki çatalla bile alamıyorduk. Menemen de ortamalaydı.
Servisleri gayet hızlıydı. Neredeyse hiç beklemedik. Bize servis yapan kişi de gayet güler yüzlü ve ilgiliydi. Fiyatlar normal seviyelerde. Dost  tabağı sanırım 15 TL’ydi. Her bir çay için de 1 TL alıyorlar.Bütün bunlarla birlikte kasaya hesabı ödemeye gittiğimizde orada çalışan arkadaşımız tabaklara peynirleri eliyle koyuyordu.  Bilmiyorum belki elini yeni yıkamıştır fakat ben bundan gerçekten rahatsız oluyorum.  Keşke görmemiş olsaydık. Sonuç olarak kahvaltı için fena bir yer değil fakat daha da iyi olabileceklerini düşünüyorum.
Cumbalı Kahvaltı Adres:
Alaybey Sokak No: 7 Beşiktaş (Ihlamurdere Caddesi), İstanbul

Check Also

Erzurum’da Nerede Cağ Kebabı Yenir?

Erzurum’un gezilecek yerlerinin yanında yemekleri ile de ön plana çıkan bir şehir, tabi herkesin olduğu …

Erzurum – Gezilecek En İyi 30 Yer

Erzurum, Türkiye’nin en özel şehirlerinden bir tanesi. Yemekleri, kutsal mekanları, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle tam …

International K9 Horse Club At Çiftliği’nde Ata Binme Keyfi

Bebeğimize biraz hayvan sevgisi kazanması amacıyla denediğimiz yerlerden bir tanesi International K9 Horse Club At …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir