Yeni Yazılar
Ana Sayfa » Genel » Harbi Adana Kebap & Kaburga

Harbi Adana Kebap & Kaburga

Nihayet Harbi Adana Kebap & Kaburga’dayız. Ben genel olarak beğendim. Detayları da aşağıda yazıyorum. Şimdiden herkese afiyet olsun.

Servis ve Mekan

Bizim gittiğimizde içeride pek kimse olmadığı için yemek için çok beklediğimizi söyleyemeyeceğim. O yüzden ne sipariş ettiysek normal zamanında geldi diyebilirim.

Onun dışında ise burası ufak mahalle kebapçısı havasında. Çalışanlarda öyle.

Menü ve Lezzet
Menüleri tam olarak kebapçı menüsü. Kebab anlamında ne yemek istiyorsanız hepsi var. Lezzet konusuna gelince Sezar’ın hakkını Sezar’a vermek lazım. İstanbul’daki bir çok kebapçıdan iyi diyebilirim. Bir de porsiyonları biraz daha büyük olsa süper olur.

Fiyat

Fiyatı çok değil ama bence birazcık fazla. Aslında fazlalık da şuradan kaynaklanıyor. Porsiyonları küçük. Güzel bir kaburga veya adana yedim demek istiyorsanız en az 2 porsiyon yemeniz lazım. O da 40 TL oluyor. Ben bu işleri anlamıyorum. Eğer gerçekten fiyatı artırıyorsanız porsiyonu da büyütün. Eğer porsiyonu büyütmek istemiyorsanız fiyatı düşürün. Öbür türlü antipatik oluyor. Yalnız ikram konusunda gayet cömertler.Salata, söğüş,ezme salata ve turşu tabağını ücretsiz olarak servis ediyorlar.

Adres

Harbi Adana Kebap & Kaburga
Muvakkit Sok., İstanbul, Türkiye
(0212) 327 2701

Check Also

Sinop’ta Gezilecek En iyi 30 Yer

Türkiye’nin en mutlu insanlarına sahip, hiç trafik lambasının olmadığı ve Karadeniz’in tek doğal limanına sahip …

Komşunun En Büyük Adası Girit’teyim…

Yunanistan’ın en büyük , Akdeniz’in ise 5. En büyük adası olan Girit tarih boyunca büyük …

Dünyanın Yedi Harikası’nı Biliyor Musunuz?

Antik Dünyanın Yedi Harikası, tamamı insanoğlu tarafından inşa edilmiş, olağanüstü antik yapı ve yapıtlardır. Bu kavram, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir