Ana Sayfa » Genel » Harbi Adana Kebap & Kaburga

Harbi Adana Kebap & Kaburga

Nihayet Harbi Adana Kebap & Kaburga’dayız. Ben genel olarak beğendim. Detayları da aşağıda yazıyorum. Şimdiden herkese afiyet olsun.

Servis ve Mekan

Bizim gittiğimizde içeride pek kimse olmadığı için yemek için çok beklediğimizi söyleyemeyeceğim. O yüzden ne sipariş ettiysek normal zamanında geldi diyebilirim.

Onun dışında ise burası ufak mahalle kebapçısı havasında. Çalışanlarda öyle.

Menü ve Lezzet
Menüleri tam olarak kebapçı menüsü. Kebab anlamında ne yemek istiyorsanız hepsi var. Lezzet konusuna gelince Sezar’ın hakkını Sezar’a vermek lazım. İstanbul’daki bir çok kebapçıdan iyi diyebilirim. Bir de porsiyonları biraz daha büyük olsa süper olur.

Fiyat

Fiyatı çok değil ama bence birazcık fazla. Aslında fazlalık da şuradan kaynaklanıyor. Porsiyonları küçük. Güzel bir kaburga veya adana yedim demek istiyorsanız en az 2 porsiyon yemeniz lazım. O da 40 TL oluyor. Ben bu işleri anlamıyorum. Eğer gerçekten fiyatı artırıyorsanız porsiyonu da büyütün. Eğer porsiyonu büyütmek istemiyorsanız fiyatı düşürün. Öbür türlü antipatik oluyor. Yalnız ikram konusunda gayet cömertler.Salata, söğüş,ezme salata ve turşu tabağını ücretsiz olarak servis ediyorlar.

Adres

Harbi Adana Kebap & Kaburga
Muvakkit Sok., İstanbul, Türkiye
(0212) 327 2701

Check Also

Erzurum’da Nerede Cağ Kebabı Yenir?

Erzurum’un gezilecek yerlerinin yanında yemekleri ile de ön plana çıkan bir şehir, tabi herkesin olduğu …

Erzurum – Gezilecek En İyi 30 Yer

Erzurum, Türkiye’nin en özel şehirlerinden bir tanesi. Yemekleri, kutsal mekanları, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle tam …

International K9 Horse Club At Çiftliği’nde Ata Binme Keyfi

Bebeğimize biraz hayvan sevgisi kazanması amacıyla denediğimiz yerlerden bir tanesi International K9 Horse Club At …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir