Ana Sayfa » Genel » Oh la la beatrice’in gazabı – J’adore Chocolatier

Oh la la beatrice’in gazabı – J’adore Chocolatier

Nihayet herkesin çikolatalarını öve öve bitiremediği J’adore Chocolatier & Café’deydik. Daha önceden de birkaç kez gitmek istemiş ama önündeki sırayı görüp vazgeçmiştim. Bu kezse ilk defa sıraya takılmadan J’adore Chocolatier & Café’nin kapısından içeri girebildim.

Meşhur oh la la beatrice…

Gitmeden daha fotoğraflarını görür görmez aramızda bir aşk doğmuştu zaten. Peki tadı da acaba göründüğü gibi miydi? Gerçekten abartmıyorum eksiği yok fazlası var. Tadı, meyvelerin tazeliği ve içindeki kek enfesti. Biz ayrıca profiterollü pastayı da denedik. O da bir o kadar güzeldi.

Oh la la beatrice’in gazabı…

Beatrice’i o kadar beğendim ki birden elim ayağıma dolandı ve içtiğim çayı üzerine döküverdim. Garson arkadaş hemen geldi ve tabağımı alıverdi. Ben de yenisini getireceğini düşünürken içindeki çayları süzüp bana tekrar getirdi. Çayı dökmek benim hatam buna söyleyecek bir şey yok zaten. Yalnız ben bu tür durumlarda müşteriye tekrar yenisinin getirilmesi taraftarıyım. Yapsalar süper jest olurdu. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum? (eşimin cevabı; adamın sana ihtiyacı yok ki bir daha gelsen ne olur gelmesen ne olur 🙂 ) Mekana gelince küçücük bir yer. Tam anlamıyla tatlını ye ve kalk konseptinde. Bunun dışında oturup sohbet etmek mümkün değil. Peki burası için saatlerce sıra beklenir mi ? Bence beklenmez. Yalnız mutlaka bir kere gidilmeli. Fiyatlar ise gayet normal. Oh la la Beatrice 12.50 TL . Profiterrollü pasta 9.50 TL . Çaylarsa 2.5 TL Genel olarak J’adore Chocolatier & Café güzel bir yer. İstanbul’da mutlaka bir kere gidilmesi gereken yerlerden.

J’adore Chocolatier & Café Adres: İstiklal Cad. Emin Nevruz Sokak No: 22, 34394 İstanbul (0212) 249 0333

 

Check Also

Halis Dürüm – Kaliteli Kebap, Makul Fiyat

Atakent gibi lüks sitelerin olduğu bir bölgede gerçekten uygun fiyatlı ve lezzetli bir yeri bulmak …

Asiller Kebap – Esnaf Lokantısı Gibi Esnaf Lokantası

Asiller Kebap ve Lahmacun Salonu esnaf lokantası gibi esnaf lokantası, gerçekten lezzet arayanların adresi ve …

Samsun – Gezilecek 40 Yer

Kültürel zenginliği, tarihi eserleri, doğal güzellikleri, coğrafyası, zengin mutfağı ve alışveriş imkanları ile güzel şehrimiz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir