Ana Sayfa » Genel » Madrid’de Nerede Yemek Yenir?

Madrid’de Nerede Yemek Yenir?

Madrid’de benim bir kaç yeri deneme şansım oldu. Hani bir gurme olmasam da kendimce birkaç bir yer seçtim. Umarım beğenirsiniz.

Şimdiden afiyet olsun.

Madrid Otelleri İçin Tıklayınız

Madrid’de Nerede Yemek Yenir?

Tako-Away:

Burası Meksika fast food’cusu. Ben aşırı derecede burrito seven bir insan olarak dayanadım İspanya’da Meksika lokantasına gittim . Gülmeyin ne yapayım ben çok seviyorum valla. Menü: 6.90 Euro İsteyen quesadilla da yiyebilir.

All U Can Eat:

Burası çatlayana kadar yiyebilirsin konseptinde. Üç-Dört yerde farklı farklı şubelerini de gördüm. Fiyatlarda: 9.95 Euro.

Tapas Spana :

Madrid ’e gelip de tapas yememek olmazdı. Plaza Espana metro istasyonun hemen çıkışında yer alan Tapas Spana’ya gittim.Yemekler gayet güzeldi. Tapasların fiyatı ise 4-7 Euro arasında değişiyor. Ahtapot ve kalamar ve patates tapasından yemenizi tavsiye ediyorum.

Pans Company:

Burası Puerto Del Sol meydanında hemen o ayı helkelinin arkasında. Şimdi bu açıklama size komik gelmiş olabilir. Meydana gidince o ayı heykelini hemen göreceksiniz. Kahve ve dondurma için tercih edebilirsiniz. Fiyatlar 2.50 Euro civarında.

İstanbul Döner Kebab:

Puerto De sol üzerinde böyle bi dönerci de var. Ben gitmedim ama canı Türk yemeği çekenler için yazıyorum. İsteyen burada da yiyebilir. Foursquare de hemen çıkıyor adresi.

Cafe de Chinitas Restaurant:

Hem flamenco izlemek hem de yemek istiyorsanız burayı tercih edebilirsiniz. Yemek  ve flamenco gösterisi 65 Euro. Bileti önceden almanız da fayda var.Adresi de şöyle Torija 728013 Madrid

Cafe Cappucino:

Madrid ‘de kahve İtalya’daki kadar güzel diyebilirim. Burada bir kahve içebilir hem de Salamanca’yı gezdikten sonra bir soluklanabilirsiniz. Ben burada bir de pizza yemiştim. Pizza da gayet lezzetliydi. Pizza, 2 cappucino ve 2 expresso toplam 50 Euro civarında tutmuştu.

La Mallorquina:

Tatlı için biz burayı tercih etmiştik. Baya meşhur bir yer olduğunu söylemişlerdi.  Gitmesi ve bulması da çok kolay. Puerta De Sol üzerinde. Fiyatlar da çok pahalı değildi.

” Madrid’de Nerede Yemek Yenir ? ” yazımızı okuduğunuz için çok teşekkürler. Madrid’de gezilecek yerler için Madrid Gezisi yazımıza göz atabilirsiniz.

Check Also

Erzurum’da Nerede Cağ Kebabı Yenir?

Erzurum’un gezilecek yerlerinin yanında yemekleri ile de ön plana çıkan bir şehir, tabi herkesin olduğu …

Erzurum – Gezilecek En İyi 30 Yer

Erzurum, Türkiye’nin en özel şehirlerinden bir tanesi. Yemekleri, kutsal mekanları, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle tam …

International K9 Horse Club At Çiftliği’nde Ata Binme Keyfi

Bebeğimize biraz hayvan sevgisi kazanması amacıyla denediğimiz yerlerden bir tanesi International K9 Horse Club At …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir