Ana Sayfa » Enler Listesi » Maldivler’de Kalınacak Uygun Fiyatlı 10 Otel

Maldivler’de Kalınacak Uygun Fiyatlı 10 Otel

Tatile Maldivler’e gitmeye istiyor fakat bütçenizi bir türlü denk getiremiyorsanız, size 10 tane makul fiyatlı otel tavsiyemiz olacak. Bu oteller sayesinde Maldivler tatiliniz çok daha hesaplı hale gelebilir.  İşte o oteller…

Maldivler’de Kalınacak Uygun Fiyatlı 10 Otel

AaaVeee Nature’s Paradise

AaaVeee Nature’s Paradise, Dhaalu Atoll’de konaklama imkanı sunmaktadır. Spa merkezi ve özel plaj alanı sunan tesiste konuklar restoranda yemeklerin tadını çıkarabilir. Detaylar için tıklayınız.

Reethi Beach Resort

Reethi Beach Resort, muhteşem bir lagün ve beyaz kumlu plajla çevrili yemyeşil güzel Fonimagoodhoo Adası üzerinde yer almaktadır. Fitness merkezi, masaj salonu, spa alanı ve sağlıklı yaşam merkezinin yanı sıra 5 restoran ve 5 bar vardır. Detaylar için tıklayınız.

Crystal Sands

Bu tesis plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Crystal Sands, Maafushi Adası’nda ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip modern fakat samimi odalar ile hizmet vermektedir. Detaylar için tıklayınız.

Arena Beach Hotel

Maafushi’nin kıyı şeridinde yer alan Arena Beach Hotel, modern ve sakin konaklama birimleriyle hizmet vermektedir. Odalar dahil olmak üzere tesisin tüm alanlarında WiFi erişimi ücretsizdir. Detaylar için tıklayınız.

Rashu Hiyaa

Bu tesis plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Bir restoran ve özel bir plaj alanına sahip Rashu Hiyaa, Dhiffushi’de yer almaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Detaylar için tıklayınız.

Ukulhas Inn

Bu tesis plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Alif Alif Atolü’nün kumlu güzel ve küçük adasında yer alan Ukulhas Inn, Ukulhas Adası’nın kumlu sahillerine kısa bir yürüme mesafesindedir. Detaylar için tıklayınız.

Athiri Inn

Özel plaja sahip olan Athiri Inn, manta noktasının merkezinde yer almaktadır. Konukların eğlenmesi için çok sayıda etkinlik ve tur sunulmaktadır. Tesisin bünyesindeki restoranda yemeklerinizi yiyebilir ve ücretsiz Wi-Fi erişiminden faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Boutique Beach All Inclusive Diving Hotel

Bu tesis plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Dhigurah’ta yer alan Boutique Beach All Inclusive Diving Hotel, balina köpekbalıkları ve manta vatozları için oluşturulan ünlü deniz yaşamını koruma bölgesinde hizmet vermektedir. Detaylar için tıklayınız.

Maafushivaru Maldives

Ari Mercan Adası’nın güney ucunda yer alan Maafushivaru Maldives, resifli berrak sular, toz beyaz yumuşak kumlar ve yemyeşil bir bitki örtüsü ile çevrilidir. Bu 500 metrelik adada saz çatılı villalar, spa ve spor salonu bulunmaktadır. Detaylar için tıklayınız.

Robinson Club Maldives

Gaafu Alif Atolü’nün kristal sularında yer alan Robinson Club Maldives; spa küveti, teraslar ve açık yağmur duşları bulunan bungalov ve villalarla hizmet vermektedir. Şnorkelli yüzme ekipmanı ücretsiz olarak temin edilebilir. Detaylar için tıklayınız.

Maldivler ‘de Kalınacak En Lüks 10 Otel

Check Also

Erzurum’da Nerede Cağ Kebabı Yenir?

Erzurum’un gezilecek yerlerinin yanında yemekleri ile de ön plana çıkan bir şehir, tabi herkesin olduğu …

Erzurum – Gezilecek En İyi 30 Yer

Erzurum, Türkiye’nin en özel şehirlerinden bir tanesi. Yemekleri, kutsal mekanları, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle tam …

International K9 Horse Club At Çiftliği’nde Ata Binme Keyfi

Bebeğimize biraz hayvan sevgisi kazanması amacıyla denediğimiz yerlerden bir tanesi International K9 Horse Club At …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir