Ana Sayfa » Genel » Siirt Şeref Büryan Kebap Salonu

Siirt Şeref Büryan Kebap Salonu

Vedat Milor’un tavsiyesi üzerine büryan kebabını denemek için buraya gelmiştim.  Vedat Milor’un üstüne benim bir şey demek pek olmaz ama büryan kebabı gerçekten harikaydı:)

Öncelikli olarak buranın adresi Google Map’te doğru çıkmıyor. Bu yüzden Foursquare’deki adresini dikkate almanızda fayda var. Yoksa yanlış yere gidebilirsiniz.

Yalnız tabi Vedat Milor olmadığım için büryan kebabının dışında her hangi bir şey gelmedi yanında.  Ne bir ezme salata, ne de bir turşu tabağı vardı. Bir de gözlerim menüde Siirt’e ait başka tatları da aradı. Maalesef onlar da yoktu.Siirt’e ait bir tatlı olsa mesela menülerinde bence daha iyi olurdu.

Mekan ise bir kaç katlı. Sanırım garsonlar ilk kata erkekleri, diğer katlara ise aileleri alıyor. İçerisiyse baya kalabalık ve bir birinden farklı insanlar vardı.

Servis konusunda ben biraz fast-food atmosferi hissettim. Sanki hemen yemeğinizi yemenizi bekliyorlar gibiydi. Tok satıcı olmuşlar gibi geldi bana.

Fiyatlarsa gayet uygun. Büryan Kebabı 13 TL

Kısacası Siirt Şeref Büryan Kebap Salonu’nun büryan kebabı gayet lezzetli fakat servis ve atmosfer için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

 Adres

Hüsambey Mah. İtfaiye Cad. No:4, Kadınlar Pazarı (Serdap Sok.), 34091 Fatih

(0212) 635 8085

Check Also

Bebekle Queen’s Park Le Jardin Resort’e Gidilir Mi?

Bu sene yaz tatilimiz için biz ilk defa Kiriş’e ve oranın 5 yıldızlı otellerinden biri …

Bebeklere Pasaport Nasıl Çıkarılır?

Artık seyahatlere 3 kişi çıkmanın vakti geldi. Onur bebek de aramıza katıldı ve ona da …

Seul, Uzak Doğu’nun Amerikası

Seul, tarihsel kökeni, farklı mutfak kültürü, muhteşem kütüphaneleri ile kesinlikle görülmesi gereken Uzak Doğu’nun önemli …

Bir Yorum

  1. Buryan on numara, Siirt kebabi cok basarili. Icli koftesi ve tatlilar vasat olsa da ayda 1 kez gitmeye deger. Bu fiyata bu kalitede bir eti baska yerde bulamazsiniz. Buryanin kemiklisini tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir