Ana Sayfa » Faydalı Bilgiler » Bebekle Queen’s Park Le Jardin Resort’e Gidilir Mi?

Bebekle Queen’s Park Le Jardin Resort’e Gidilir Mi?

Bu sene yaz tatilimiz için biz ilk defa Kiriş’e ve oranın 5 yıldızlı otellerinden biri olan Queen’s Park Le Jardin Resort otelde tatilimizi geçirmeye karar verdik . Gelmeden önce biraz bir araştırma yaptık. Amacımız denize sıfır, her şey dahil ve makul bir otelde kalmaktı. Yaptığımız araştırmalar neticesinde Queen’s Park Le Jardin Resort’te kalmaya verdik. Uçak biletlerimizi THY’den gidiş-dönüş yaklaşık 1000 TL’ye aldık. Transferi ise antalyatransfer.im’den ayarladık. (gidiş-dönüş 250 TL)

Kiriş’te genel anlamıyla keyifli bir tatil yaptık . Şu ana kadar tatilimiz ve Queen’s Park Le Jardin Resort ile ilgili olarak yaptığımız gözlemler şu şekilde:

 • Bizim kaldığımız Queen’s Park Le Jardin oteli fiyat performans açısından iyi bir otel. (2 kişi- 5 gece için 3500 TL – 2018 Temmuz ayı) Otelin ufak tefek eksikleri vardı ama olur o kadar. Eşim biraz temizlik konusunda titiz o biraz odanın temizliği daha iyi olabilirdi diye yorumu oldu. Onun dışında çalışanları kibar ve ilgiliydi.
 • Otelin yemekleri genel anlamda fena değildi. Baya bir çeşit var. Yani illaki kendinize göre birşey bulabiliyorsunuz. Fakat etli yemekler azdı. Yani buda ödediğiniz parayla alakalı doğal olarak.
 • Hava Temmuz ayında epey sıcaktı. Havanın sıcak olması bizi biraz zorladı fakat bebeğimiz için baya iyi oldu. Denize girerken hiç ağlamadı. Baya da oynadı diyebilirim. Antalya’ya gelmeden önce İzmir’e de gitmiştik. Orada deniz çok soğuktu. Denize girmek istemedi oğlum suyun soğukluğundan.Onun dışında otelin denizi taşlı fakat gayet temiz. Taşlar çok batmıyor ama deniz ayakkabısı getirirseniz iyi olur. En önemlisi deniz çabuk derinleşiyor ve dalgalı. Yani nasıl anlatayım size, öyle sürf yapılacak bir dalga değil fakat bebekle zor oluyor. Çocuklar içinse keyifli olabilir dalgalar.
 • Otel ağırlıklı olarak Rus misafirlerden oluşuyor.
 • Şezlong kapma yarışı burada da var.
 • Otelin tam anlamıyla sessiz bir otel olduğunu söylemek zor. İllaki biraz gürültü geliyor odanıza. Biz bebeğimiz olduğunu belirtmiştik onlar da sağ olsunlar sessiz bir oda ayarladılar bize.  Genel anlamıyla, sessizlik arayanlar için fena bir yer değil, Queen’s Park Le Jardin Resort.
 • Eğlence yok mu derseniz, var tabiki. Gece 12’lere kadar eğlence oluyor.İsteyen kopabilir:)
 • Ta buralara kadar gelip havuza giren insanları ben hiç anlamıyorum. Mis gibi deniz varken:) Otelin yarısı havuzda…
 • Her şey dahil konseptli bir otelde genel olarak tabağımızın ölçüsünü pek ayarlayamıyoruz. Canan Hoca buraları görse kalpten gider valla…
 • Mini Club hemen hemen her gün var. Ayrıca minik bir parkı da vardı otelin. Biz baya vakit geçirdik oralarda.
 • Animasyon anlamında her gün bir etkinlik düzenleniyor. Bizim bebeğimiz 8-9 arası uyuduğu için hiç birine katılamadık maalesef.
 • Her şey dahil bir otel 4 günden sonra bayıyor bence. İsterse Türkiye’nin en iyisi olsun.
 • Denize mümkün olduğunca erken saatlerde girin.

Adres: Kiriş Mahallesi, Sahil Caddesi No:7, 07980 Kemer/Antalya Telefon: (0242) 824 52 22

http://www.qprhotels.com/le-jardin/

Check Also

Erzurum’da Nerede Cağ Kebabı Yenir?

Erzurum’un gezilecek yerlerinin yanında yemekleri ile de ön plana çıkan bir şehir, tabi herkesin olduğu …

Erzurum – Gezilecek En İyi 30 Yer

Erzurum, Türkiye’nin en özel şehirlerinden bir tanesi. Yemekleri, kutsal mekanları, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle tam …

International K9 Horse Club At Çiftliği’nde Ata Binme Keyfi

Bebeğimize biraz hayvan sevgisi kazanması amacıyla denediğimiz yerlerden bir tanesi International K9 Horse Club At …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir